Позаурочна робота30.10.2019р. Пізнавальна екскурсія по готелям м. Ужгорода


  30.10.2019. учням було організовано пізнавальну екскурсію  по готелям «Унгварський», «Прага» та хостелами «На підградській» та «Аліна». Під час екскурсії учні побачили різницю між готелями та хостелами, а також ознайомилися з номерним фондом готельних підприємств та специфікою обслуговування.  

17.10.2019р. Мандрівка стежками рідного краю
17 жовтня 2019 року для учні була організована навчально-пізнавальна екскурсія маршрутом: Ужгород – Чинадієво – Синяк – Карпати – Квітка Полонини - Сонячне Закарпаття – Ужгород.


Під час екскурсії учні ознайомилися з пам’ятником архітектури XIV-XIX століття Чинадіївським замком (інша назва замок «Сент-Міклош»). На першому, відреставрованому, поверсі фортеці є шість кімнат і зала з великим вестибюлем. Тепер тут розташовані експозиції кельтської та скіфської культур, а також портрети усіх власників замку. Другий поверх схожий за плануванням — шість малих кімнат, велика зала і довгий коридор. Також у замку є декілька «таємних переходів» — подвійних стін, котрі господарі з радістю показують відвідувачам.
Санаторій «Синяк». Використання мінеральної води у санаторно-курортному лікуванні починається з 1832 року. Місцеві сірководневі джерела мають характерний синюватий відтінок. Мабуть, саме тому і Синяцька долина, і річка Синявка, і сам санаторій отримали відповідну назву. Цілющі властивості тутешньої мінеральної води, подібні до сочинської Мацести.
Парк санаторію «Карпати». Закладений у 1848 році у ландшафтному стилі з цінних декоративних порід рослин, має наукове значення.
У парку розташований мисливський палац графів Шенборнів, побудований у готичному стилі. У центрі парку міститься декоративний ставок, що живиться гірськими потоками. Парк прикрашений парковою скульптурою ведмедиці з ведмежатами й оленя, а також різьбленими статуями з дерева. В північній його частині діє бювет з мінеральною водою «Поляна Купель» та є «Джерело Краси» з цілющою водою.
Санаторій «Сонячне Закарпаття», найбільший у Закарпатській області. Спеціалізується на лікуванні захворювань органів травлення і порушень обміну речовин. Визнана кращою в Європі бальнеологічною гастроентерологічною і кліматолікувальною здравницею. Учні залишилися задоволені пізнавальною екскурсією.16.10.2019р. Виставка «Фактор свободи»
До Дня захисника України Український інститут національної пам’яті підготував інформаційно-просвітницькі стенди “Фактор свободи” про ідентифікацію українського руху в різні часи, які дають можливість дізнатися про Івана Мазепу, Симона Петлюру та Степана Бандеру. Учні нашого начального закладу відвідали виставку «Фактор свободи», яка розташована у приміщенні Закарпатської обласної державної адміністрації.
Виставка дає можливість по-новому переосмислити їх історичну роль. Біографії цих постатей різні, але їх єднає ідея свободи, яку вони прагнули здобути для свого народу.
У виставці йдеться про «виклики» напередодні боротьби Мазепи, Петлюри і Бандери, про їхні відповіді і команди, які разом відстоювали нашу свободу. Проте, як сучасна армія вшановує традиції минулих подвигів.

27.09.2019р. Пішохідна екскурсія визначними місцями Ужгорода  
  
27 вересня з нагоди відзначення Всесвітнього Дня туризму учні другого курсу, які здобувають кваліфікацію агент з організації туризму у співпраці з майстрами виробничого навчання Кузьо М.Ю. та Ляхович Г.Ю.  організували та провели для першокурсників пішохідну екскурсію визначними місцями Ужгорода.
Під час екскурсії учні ознайомилися з історією Ужгорода та його історично-архітектурними пам’ятками, а саме: будівлею колишньої хасидської синагоги (1905), палацом Фріда (1910), вулицею Корзо, старовинним католицьким костелом Святого Георгія, шедевром архітектури - Хресто-Воздвиженським греко-католицьким собором, найдовшою липовою алеєю Європи, а також ознайомилися з колекцією міні скульптур, автором яких є місцевий скульптор Михайло Колодко. Учні залишилися задоволені, адже знати визначні місця свого обласного міста це круто!24.09.2019р. Пізнавальна екскурсія в Краєзнавчий музей

Учні першого курсу відвідали Закарпатський краєзнавчий музей, в якому зосереджена велика кількість цікавих експонатів з історії, культури та етнографії Закарпатського краю і належить до видатних пам'яток історії України, є одним з центрів туризму у місті Ужгород.


08.04.2019р. Профорієнтаційна робота


 28.03.2019р. Долучилися до акції  «Закарпаттю – чисте довкілля»
 Разом з учнями групи №4 долучилися до акції «Закарпаттю – чисте довкілля».


4 жовтня  Всесвітній день тварин
3 жовтня 2018 року учні груп готельно-туристичного напрямку відвідали тварин, які проживають в притулку «Барбос» м. Ужгород. Подарували подарунки які дуже сподобалися собачкам та кішечкам. 
25.09.2018р. Пізнавальна екскурсія в Ужгородський ботанічний сад31.05.2018р. Участь у вуличній акції «Міняю цигарку на цукерку»

Під час акції перехожі мали змогу обміняти цигарку, що є смертельною небезпекою для організму людини, на солодке здорове життя у вигляді цукерки. Такий метод боротьби з курінням є доволі цікавим, і надзвичайно приємним.  У процесі заходу учні розповідають про шкідливість нікотинової залежності та її негативний вплив на здоров’я людини. 16 квітня 2018 року  профорієнтаційна робота17.11.2017р. Участь у спортивних змаганнях з волейболу, присвячених ДНЮ СТУДЕНТА15.12.2017р. Екскурсія в парк Шенборна


З метою національно-патріотичного виховання учнів, вивчення історії рідного краю 15 грудня 2017 року для учнів та педагогічних працівників була організована навчально-пізнавальна екскурсія маршрутом: Ужгород- туристичний комплекс Воєводино.
У сучасному парку Шенборн, який був відтворений в 2013 році до 285-ї річниці передачі імператором Австро-Угорської Імперії закарпатських земель в дар роду Шенборнів, можна прогулятися широкими алеями, помилуватися водною гладдю озера, пройтися усіма 12 містками, які символізують 12 знаків Зодіаку, подивитися в Кельтському саду календар друїдів і відвідати діючий водяний млин.


Немає коментарів:

Дописати коментар